+48 733 811 840

biuro@itncons.pl

UWAGA!!! Zmiany w dokumentacji rekrutacyjnej od dnia 26 listopada 2018 roku

2018-11-26

Informujemy, iż od 26 listopada 2018 r. nastąpiła zmiana w regulaminie PSF dotycząca dokumentacji rekrutacyjnej. Zmiana nastąpiła na skutek podjętej przez Komitet Sterujący PSF Uchwały nr 54 w sprawie doprecyzowania zapisów Regulaminu PFS i aktualizacji dokumentów zgłoszeniowych do projektu w ramach Bazy Usług Rozwojowych.

Wprowadzone zmiany:

  1. Termin złożenia dokumentów zgłoszeniowych:

Przedsiębiorca składa dokumenty do ubiegania się o wsparcie nie później niż na jeden miesiąc i nie wcześniej niż 3 miesiące przed planowanym terminem rozpoczęcia usług rozwojowych.

  1. Sposób składania zaświadczeń o niezaleganiu wobec ZUS i US:

a. W przypadku spółek osobowych tj. spółki jawnej, spółki partnerskiej, spółki komandytowej i spółki komandytowo-akcyjnej ww. zaświadczenia należy złożyć osobno dla spółki oraz osobno dla wspólników.

b. W przypadku przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w formie spółki cywilnej, zaświadczenie należy przedłożyć osobno dla spółki jako podatnika lub płatnika i osobno dla wspólników.

  1. Brak możliwości równoczesnego ubiegania się o dofinansowania u kilku Operatorów:

Przedsiębiorca nie może równocześnie ubiega się o dofinansowanie identycznych usług rozwojowych dla tych samych pracowników u więcej niż jednego Operatora. Przedsiębiorca wraz z dokumentacją zgłoszeniową będzie składał oświadczenie o braku równoczesnego aplikowania do innych Operatorów. 

  1. Brak kompleksowej weryfikacji dokumentacji zgłoszeniowej

W przypadku kilku Formularzy osoby kierowanej na usługę rozwojową składanych przez jednego Przedsiębiorcę w ramach jednego zgłoszenia, błąd skutkujący nie kwalifikowalnością do udziału w projekcie, stwierdzony w Formularzu osoby kierowanej na usługę rozwojową nie oznacza odrzucenia całej dokumentacji zgłoszeniowej Przedsiębiorcy, czyli że dokumentacja nie zostanie odrzucona z powodu niezakwalifikowania się np. jednego uczestnika.

 

Do pobrania: Pełny Regulamin PFS

Wróć

pozyskiwanie

dotacji
unijnych

ITN CONSULTING

Zadaj pytanie OFERTOWE
biuro@itncons.pl

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.