+48 733 811 840

biuro@itncons.pl

Specjalistyczne szkolenie barmańskie

Świadomość konsumencka w naszym kraju ulega szybkiej zmianie, przez co pracodawcy w dużej mierze stawiają na wykwalifikowany personel. Nasze szkolenie barmańskie skierowane jest do osób zainteresowanych zdobyciem wiedzy zawodowej i umiejętności praktycznych niezbędnych do profesjonalnej obsługi klientów w barze, w szczególności do właścicieli lokali gastronomicznych, managerów i pracowników baru. Wiedza zawodowa i umiejętności praktyczne zdobyte w trakcie szkolenia umożliwią uczestnikom samodzielną organizację pracy w barze i obsługę gości. Szkolenie pozwala uczestnikom posiąść umiejętności niezbędne do pracy za barem na najwyższym poziomie.

Celem kursu barmańskiego jest nie tylko poznanie wybranych rodzajów alkoholi, które mogą być stosowane w codziennej pracy barmana, ale również podniesienie wiedzy i umiejętności uczestników z zakresu tworzenia drinków i koktajli.

Po zakończonym szkoleniu uczestnicy nabywają praktycznych umiejętności w zakresie miksologii, szejkowania, blendowania, obróbki produktów, dekoracji i prezentacji, które pozwalają im na samodzielne wykonywanie koktajli. Ponadto potrafią rozpoznać oczekiwania gości i wiedzą, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach przy jednoczesnym zachowaniu zasad etyki barmańskiej.

Uczestnicy po szkoleniu znają także historię klasycznych drinków i koktajli oraz potrafią wykorzystać w praktyce różnego rodzaju triki barmańskie. Poznają także współczesne trendy w barmaństwie.

Kurs prowadzony jest przez światowej klasy ekspertów sztuki barmańskiej z kilkunastoletnim doświadczeniem.

Zapraszamy do zobaczenia fotorelacji z jednego z naszych szkoleń barmańskich przeprowadzonego w topowej restauracji w Katowicach. 


Galeria

Wróć

pozyskiwanie

dotacji
unijnych

ITN CONSULTING

Zadaj pytanie OFERTOWE
biuro@itncons.pl

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.