+48 733 811 840

biuro@itncons.pl

Skuteczny i efektywny zespół kluczem do sukcesu

Umiejętność pracy w zespole to kompetencja, od której często zależy sukces firmy. Bez kooperacji i skutecznej komunikacji trudno mówić o efektywnym działaniu. Podczas szkolenia nie koncentrujemy się na teorii, tylko działamy. Wszystkie aktywności podczas warsztatów stawiają zespół w centrum: to uczestnicy podejmują wyzwania, dyskutują, rozwiązują problemy, planują. Trener moderuje dyskusję, podpowiada i pomaga wyciągnąć wnioski z doświadczeń.

Czego mogą spodziewać się uczestnicy naszych szkoleń: gier zespołowych, zadań konstrukcyjnych, aktywności typu outdoor, kwestionariuszy ról zespołowych, dyskusji nad funkcjonowaniem zespołu na różnych płaszczyznach, poznania się od innej strony niż praca!

Zapraszamy do zobaczenia foto i video relacji z jednego z naszych szkoleń, które zrealizowaliśmy dla naszego klienta wiosną br. w Wiśle.


Galeria

Wróć

pozyskiwanie

dotacji
unijnych

ITN CONSULTING

Zadaj pytanie OFERTOWE
biuro@itncons.pl

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.