+48 733 811 840

biuro@itncons.pl

Klasyka kuchni międzynarodowej

Gotowanie to prawdziwa sztuka wymagająca kompetentnego nauczyciela. Jednym z takich kulinarnych wirtuozów jest z pewnością Kurt Scheller, Szwajcar mieszkający i pracujący w Polsce od 1991 roku. Czołowa postać współczesnego świata kulinarnego, mająca znaczący głos doradczy w tej dziedzinie. Jego olbrzymie doświadczenie i umiejętności są cenione na całym świecie. Doświadczenie zdobywał na prawie wszystkich kontynentach świata, w czołowych kuchniach znamienitych hoteli. Jego wiedza to lata zbierania doświadczenia, eksperymentowania i podejmowania odważnych decyzji. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród, członkiem i założycielem organizacji kulinarnych zarówno w Polsce, jak i innych krajach. Jako juror sędziuje w wielu konkursach. Od 2002 roku prowadzi Akademię Kulinarną, czyli mobilne studio, w którym spotykają się profesjonaliści oraz amatorzy gotowania, aby wspólnie zgłębiać tajniki sztuki kulinarnej.

Niewątpliwą przyjemność pracy pod okiem mistrza Kurta Schellera mieli pracownicy częstochowskiej restauracji Mniam mniam, którzy 15 października 2018 r., dzięki funduszom unijnym pozyskanym z Baza Usług Rozwojowych, odbyli z nim dwudniowe szkolenie z zakresu kulinarnych podstaw.

Panowie pod czujnym okiem Kurta Schellera, zdobyli szereg praktycznych umiejętności. Poznali wagę odpowiednio skomponowanych przypraw i potraw, doświadczyli uroków eleganckiego podania dań oraz poznali korzyści wynikających ze spójnie stworzonego menu. Prostota i minimalizm, takie wartości przyświecały szkoleniu. Uczestnicy szkolenia są dopiero na początku swojej długiej kulinarnej drogi, dlatego też dzięki szkoleniu z mistrzem Schellerem znacząco podnieśli swoje praktyczne umiejętności w zakresie przygotowania dań. Od doboru produktu, poprzez jego dokładną i odpowiednią obróbkę, aż po finiszowe wykończenie dania.Powyższe umiejętności pozwolą pracownikom lepiej wykonywać swoje obowiązki. Ponadto udział w szkolenu, nabyta wiedza oraz umiejętności przybliżą firmę do osiągnięcia celu biznesowego jakim jest wzrost przychodów restauracji poprzez zwiększenie atrakcyjności oferty.

W celu uzyskania oferty na przeprowadzenie szkolenia zamkniętego w Państwa organizacji zapraszamy do kontaktu poprzez FORMULARZ OFERTOWY.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze szkolenia, która znajduje się poniżej.


Galeria

Wróć

pozyskiwanie

dotacji
unijnych

ITN CONSULTING

Zadaj pytanie OFERTOWE
biuro@itncons.pl

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.