+48 733 811 840

biuro@itncons.pl

Instruktor obsługi ścianki wspinaczkowej i parku linowego

Jaką chciałbyś mieć gwarancję, gdy powierzasz swoje życie drugiej osobie? A co, jeżeli zaczynasz uprawiać sport ekstremalny? Poczucie bezpieczeństwa i wysokiej kompetencji instruktora to jedne z najważniejszych elementów składających się na sukces we wspinaczce. Bez nici zaufania do osoby asekurującej nie możemy nawet myśleć o zdobywaniu ścianki ani tej sztucznej ani tym bardziej prawdziwej.

12 października 2018 r. na terenie poligonu Pasieki we Wiśle odbyła się druga część kursu na instruktora rekreacji ruchowej o specjalizacji alpinistycznych technik linowych. W przepięknych okolicznościach natury, grupa zajmująca się m.in. kompleksową organizacją imprez plenerowych, odbyła szkolenie podnoszące firmowy profesjonalizm. Szkolenie trwało siedem dni, w przeciągu których kursanci nabyli szereg nowych, przydatnych umiejętności. Szacuje się, że ich nowo nabyta wiedza z zakresu obsługi parków linowych i ścianek, zminimalizuje ryzyko wypadków i urazów aż o kilkadziesiąt procent, przez co realnie wpłynie na atrakcyjność i konkurencyjność oferowanej przez firmę usługi. To dzięki naszemu szkoleniu umiejętności zawodowe szkolonych pracowników wzrosły, jak mówi sam instruktor Mateusz Gutek, o prawie 90%. To olbrzymi sukces. Nie możemy zapominać również o wielowymiarowości takiego szkolenia. Poza teorią i praktyką na temat samej wspinaczki, kursowi towarzyszyło również przygotowanie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. 

W celu uzyskania oferty na przeprowadzenie szkolenia zamkniętego w Państwa organizacji zapraszamy do kontaktu poprzez FORMULARZ OFERTOWY.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego szkolenia, która znajduje się poniżej.


Galeria

Wróć

pozyskiwanie

dotacji
unijnych

ITN CONSULTING

Zadaj pytanie OFERTOWE
biuro@itncons.pl

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.