+48 733 811 840

biuro@itncons.pl

BEZPŁATNY Kurs Zawodowy Magazynier Logistyk

2018-10-04

Jako doświadczona firma szkoleniowa oferujemy nie tylko własne usługi ale nawiązujemy również współpracę z innymi podmiotami świadczącymi dobre jakościowo szkolenia. Dlatego chcemy Państwa poinformować o trwającej rekrutacji na BEZPŁATNY Kurs Zawodowy Magazynier Logistyk organizowany przez Szkołę Organizacji i Zarządzania w Cieszynie.     

Planowany termin rozpoczęcia kwalifikacyjnego kursu zawodowego: 16.11.2018 r.

W ramach kursu realizowane są następujące bloki tematyczne:

  • procesy magazynowe,
  • obsługa magazynów przyprodukcyjnych,
  • obsługa magazynów dystrybucji.

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych podwyższeniem lub zdobyciem nowych kwalifikacji niezależnie od wykształcenia czy wieku. Kwalifikacja ta jest pierwszą kwalifikacją zawodu TECHNIK LOGISTYK.

Kurs kończy się egzaminem państwowym organizowanym przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną w Jaworznie. Po pozytywnie zdanym egzaminie uzyskuje się ŚWIADECTWO POTWIERDZAJĄCE KWALIFIKACJE W ZAWODZIE.

Więcej informacji uzyskają Państwo pod adresem:
ul. Mała Łąka 10, 43-400 Cieszyn
tel.  33 85 14 688
e-mail: sekretariat@soiz.pl
www.soiz.pl

   

 

Wróć

pozyskiwanie

dotacji
unijnych

ITN CONSULTING

Zadaj pytanie OFERTOWE
biuro@itncons.pl

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.